Przejdź do treści

Olejkieteryczne

Dowiedz się jak kupić olejki  dōTERRA
z 25% rabatem

Jak kupować z rabatem

Mała kroplaWielkie
możliwości

Poznaj ofertę doTERRA

Dołącz do
zespołu

Jestem w gronie liderek doTERRA w randze Diamond. Pokażę Ci jak najszybciej zbudować Twój biznes z olejkami doTERRA. Dostaniesz edukację i materiały oraz mentoring biznesowy.

Współpraca

Załóż konto już dziś

i otrzymaj za darmo olejek
z dzikiej pomarańczy

Olejki doTERRA z rabatem
01
04
01
03

Kim jestem

Beata Skura

Jestem wolnym duchem i potrzebuję wolności do życia.
Od prawie 30 lat prowadzę własny biznes, miałam sieć sklepów sportowych Nike, stworzyłam markę sklepów multibrandowych  takimi markami jak Nike, Adidas, Reebok, Puma, Quiksilver, Columbia. Caterpilar i inne. Mój ostatni biznes „standardowy” to biznes IT w obszarze komunikacji wewnętrznej. Zdobyłam wiedzę w wielu obszarach i nauczyłam się dużo, ale przede wszystkim nauczyłam się siebie.

Raz zbankrutowałam i straciłam wszystko, odbudowywałam to przez 7 lat, wtedy zobaczyłam jak bardzo ważne są relacje, bo to one pomogły mi stanąć na nogi.

Lubię ludzi, lubię im pomagać i dobrze się czuję w społeczności, bardzo dbam o relacje dzięki temu mam wielu przyjaciół i znajomych, bez ludzi nie wyobrażam sobie życia. Uwielbiam naturę, kocham przebywać w lesie i siedzieć wieczorami przy ognisku (to chyba mi pozostało z harcerstwa).

Interesuję się nowymi technologiami oraz motoryzacją, lubię jeździć na nartach i na rowerze oraz lubię pływać na Windsurfingu. Lubię śpiewać i się bawić muzyka jest moim paliwem ostatnio też zaczęłam grać muzykę ludową na barabanie (to taki rodzaj bębna) zdarza mi się też, że gram na akordeonie i gitarze.

Chcesz mnie poznać lepiej? śledź moje Social Media:

doTERRA pojawiła się w moim życiu kiedy doszłam do ściany w mojej firmie i miałam epizod depresyjny, poziom stresu sięgnął zenitu… Wiedziałam, że muszę coś zmienić, bo inaczej moje zdrowie będzie zagrożone!

Zaczynałam używając olejków do wsparcia zdrowia psychicznego, a gdy dowiedziałam się , że tym można się zająć biznesowo zaczęłam zgłębiać temat ponieważ miałam dużo obiekcji. Nie znałam modelu pracy w jakim pracowała doTERRA, ale postanowiłam go poznać i spróbować swoich sił. Okazało się, że ten model biznesu jest bardzo prosty i daje dużo wolności co dla mnie było ważne, no i można robić ten biznes gdzie się chce i jak się chce. doTERRA dała mi wolność i pozwoliła spełnić marzenie o wolności!

Często jadę sobie na kamping kamperem i tam sobie pracuję z widokiem na wodę i przyrodę, TO JEST MOJA WOLNOŚĆ!

Dlaczego to robię

Tworzę możliwości

Współpraca

Współpracuję z osobami, które chcą rozpocząć biznes
z doTERRA i wprowadzam nowe osoby w tajniki tego biznesu, aby mogły szybko wejść na zaplanowany poziom dochodów.

Pracuję z osobami posiadającymi swoje biznesy oraz osobami, które rozpoczynają swój pierwszy biznes i jeszcze nie wiedzą jak to robić.
Pomagam we wszystkich obszarach biznesowych, gdyż mam 25 doświadczenia w prowadzeniu firmy i mam doświadczenie w wielu obszarach biznesowych.

Szkolenia

Prowadzę szkolenia w zakresie biznesowym na każdym poziomie zaawansowania, posiadam gotowe wypracowane metody oraz materiały szkoleniowe, którymi dzielę podczas szkoleń.

Zbudowałam portal biznesowy, który strukturyzuje wiedzę i jest podstawowym narzędziem pracy dla osób, które działają w tym biznesie.

Jestem organizatorem ogólnopolskich konferencji w dziedzinie biznesu z doTERRA oraz licznych warsztatów biznesowych dla różnych grup osób o różnym stopniu zaawansowania.

Edukacja

Z mojej wiedzy korzystają firmy oraz osoby prywatne. Jestem elastyczna i razem możemy wykreować zakres i tematykę dopasowaną do  potrzeb wybranej społeczności.

Wszyscy moi klienci mają dostęp do rozszerzonej edukacji, stale zgłębiam wiedzę w zakresie olejków i biznesu i dzielę się nią z osobami, które są ze mną związane, razem rozwijamy wybrane obszary wiedzy.

Posiadam grupy na FB dla klientów, którzy kupują olejki na własne potrzeby i pomagam każdemu w doborze właściwej metody.

 

Warsztaty

Prowadzę warsztaty z podstawowego użycia olejków oraz warsztaty tematyczne.

Najpopularniejsze to warsztaty z robienia własnych perfum terapeutycznych czy detergentów z użyciem olejków. Prowadzę warsztaty dla profesjonalistów w tym: położnych, psychologów i osób zajmującymi się edukacją dzieci w szkołach i przedszkolach, firmach, fundacjach.

Prowadzę spotkania w całej Polsce,  jestem gościem na wielu warsztatach tematycznych np.: warsztaty rozwojowe, warsztaty pracy z ciałem, warsztaty pracy z emocjami, warsztaty związane z potrzebami dzieci i mam, a także warsztaty dla ludzi starszych.