Pracuj zE MNĄ
Dołącz do mojego zespołu

Moja przygoda z olejkami dōTERRA zaczęła się ponad 3 lata temu, wtedy jeszcze nie wiedziałam, że olejki to będą moją pracą. Prowadziłam firmę projektową IT i myślałam o zbudowaniu drugiej nogi zawodowej aby uzyskać większą stabilność finansową i czasową. Nie wiedziałam wtedy nic o marketingu sieciowym ani o olejkach, ale szybko zagłębiłam się w ten świat, zweryfikowałam ten typ biznesu, rynek i możliwości .Okazało się, że   dōTERRA daje ogromne możliwości rozwoju, a ten model biznesu nie wymaga wielkiej inwestycji, podjęłam więc decyzję, że angażuję się w ten biznes na 100%. Przez pierwszy rok uczyłam się tego biznesu i siebie w nim, bo nie było łatwo przejść z tradycyjnego modelu do modelu marketingu sieciowego, szczególnie jak trzeba było przezwyciężyć swoje przekonania . Dziś jestem w gronie liderek doTERRA w Polsce , robię to co lubię, działam z ludźmi edukuję dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, pracuję w swoim tempie, jestem wolna i niezależna. Jeśli czujesz, że ta ścieżka również dla Ciebie może być ciekawa – skontaktuj się ze mną. może to tez biznes dla Ciebie. Poprowadzę Cię jak najkrótszą drogą i pokażę jak najszybciej  zbudować Twój nowy biznes z olejkami. Z A P R A S Z A M !

Zbuduj dodatkowy dochód

Na początku mojej drogi biznesowej w doTERRA chciałam tylko zarobić na ratę kredytu i udało się. Formaty współpracy z doTerra można dopasować do swoich własnych potrzeb. Jeśli przyciąga Cię olejkowy świat i szukasz dodatkowego zajęcia, które pozwoli Ci się rozwinąć, zdobyć nową wiedzę i zapewnić dodatkowe dochody (np: na ratę za mieszkanie lub szkołę dla dziecka), to na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie. Chętnie spotkamy się z Tobą i porozmawiamy o możliwościach, jakie daje doTerra – pomogę poznać świat olejków, nauczę Cię, jak dzielić się wiedzą i budować dodatkowe źródło dochodu. Skontaktuj się ze mną

Zbuduj swoją firmę

Kiedy zaczynałam ten biznes nie wierzyłam w realne pieniądze ale ponieważ był prosty i nie wymagał inwestycji podjęłam wyzwanie. Dziś wiem że marketing sieciowy to biznes przyszłościmoge powiedzieć, że warto było zaryzykować. Zrealizowałam swoje marzenia o własnym camperze oraz rozwinęłam wiele swoich kompetencji. To tutaj zrozumiałam jak dużo daje mi społeczność możliwość jej wpierania swoimi talentami. Miałam plan aby zbudować sobie drugą nogę biznesową i to była dobra decyzja. Dziś mogę powiedzieć, że mija druga noga jest pierwszą i cały czas widzę progres. Jeśli myślisz o swoim biznesie , nie wiesz jak go rozpocząć masz obawy lub potrzebujesz wsparcia w pierwszym okresie napisz do mnie!